Škola kolečkového bruslení LENE se kromě uskutečňování výuky a kurzů in-line bruslení specializuje na vytváření a realizaci pestrých doprovodných programů na kolečkových bruslích. Přijedeme na vaši akci a vytvoříme pro vás sportovní aktivity na míru dle vašich požadavků a potřeb. Doprovodný program tvoříme pro firmy, obce a jiné organizace na sportovních a kulturních akcích. Otevírání in-line stezek teambuildingové akce na in-linech máme také v malíčku.

Vyberte si z portfolia nabízených služeb:

  • Škola in-line bruslení pro děti i dospělé (Přijedeme za vámi kamkoliv a budeme vás i vaše děti učit bruslit od základů až po pokročilou úroveň.)
  • Půjčovna in-line bruslí a trekových bruslí (Nemáte brusle? Nevadí, půjčíme vám je i včetně chráničů.)
  • In-line aréna (Na vytyčeném prostoru připravíme pro děti i dospělé aktivity na kolečkových bruslích. Aréna plná her a soutěží, to je úžasné místo pro malé i velké bruslaře na vaší akci.)
  • Exhibiční vystoupení - freestyle slalom a tanec na kolečkových bruslích (Vystoupení mistryně Evropy a ČR ve freestyle slalomu a profesionální tanečnice Lenky LENE Buchcárové + její tým.)
  • Roller Disco - diskotéka na kolečkových bruslích (Máte odpovídající prostory a povrch pro diskotéku na kolečkách? Zajistíme vám trekové brusle, případně in-line brusle a celou akci tanečně rozproudíme.)
  • Závody na in-line stezkách (Připravíme a zrealizujeme hladký průběh in-line závodů na vašich obecních in-line stezkách.)
  • Bruslař / bruslařka na in-line bruslích nebo trekových bruslích do vašeho videa (Zajistíme bruslaře do vaší reklamy, hudebního klipu, na filmová natáčení apod. z ČR i zahraničí.)
  • Hostesky, živé postavy a masky na in-line bruslích (Potřebujete vysoce mobilní hostesky nebo performery na in-line bruslích na vaše prezentační akce? Ani to pro nás není problém zařídit.)
  • Rychlá spojka na in-linech (Neradi ztrácíte čas? Především v nákupních centrech při zvýšeném množství zákazníků (o Vánocích) se vám bude hodit rychlá spojka, která dokáže vyřídit a přepravit drobné věci a předměty rychleji na bruslích.)

Vybrali jste si z naší nabídky? Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Domluvíme si podrobnosti a na základě Vašich požadavků Vám zašleme kalkulaci doprovodného programu.

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost