Víkendový seminář - kurz in-line bruslení

Víkendové semináře kolečkového bruslení jsou skupinové lekce in-line bruslení a tance na trekových bruslích (roller dance) pro začátečníky i pokročilé bruslaře pod vedením zkušených a certifikovaných instruktorů. Přijďte se naučit nebo zdokonalit správný způsob jízdy na in-line bruslích i trekových bruslích. Profesionální výuka je koncipována dle metodiky MŠMT, naučíte se bruslit zcela od začátku a eliminujete tím zlé návyky, rizika pádů a strach. Každý má šanci naučit se jezdit na kolečkových bruslích a my Vás to naučíme!

Víkendové semináře kolečkového bruslení probíhají vždy v sobotu, případně neděli - dle vyhlášených termínů (vizte níže). Jeden kurz obsahuje 2 výukové hodiny. Metodika výuky je nastavena (určena) pro dospělé a děti ve věku od 10 let, mladší děti mohou rodiče přihlásit na kroužek in-line bruslení pro děti nebo individiální výuku.


Naučíte se...

Začátečníci: Teorie k in-line bruslení, bezpečné pády, vstávání, správný bruslařský postoj, základy zatáčení a brzdění.

Mírně pokročilí: Základy jízdy vpřed, rovnovážná a posilovací cvičení, praktické nácviky - simulace běžných situací.

Středně pokročilí: Správný bruslařský odraz a dvojitý odraz („double push“), fitness jízda, mírně až středně pokročilé techniky jízdy vpřed: zatáčení, brzdění a překládání.

Pokročilí: Pokročilé techniky zatáčení a brzdění vpřed, jízda vzad, smykové zastavení („slides“), skoky, otočky, základy freestylových prvků, základy tanečků.

Freestyle slalom: Technická jízda pro mírně pokročilé až pokročilé bruslaře: freestyle a speed slalom. Slalomová jízda pomáhá mnohem rychleji upevňovat a zdokonalovat dovednosti bruslaře než klasická fitness jízda. Bruslař je nucen jezdit neustále kolem překážek a tím se učí ovládat své brusle zábavným způsobem. Slalomem docílíte dokonalou úroveň na bruslích: zručnost, ohebnost, sílu, kreativitu, schopnost kombinovat různé triky a reagovat rychle v krizových situacích.

Video ukázka freestyle slalom

Roller Dance (Tanec na kolečkových bruslích):

Tancování na kolečkových bruslích do hudby obsahuje technické prvky tance na kolečkových bruslích (in-line nebo trekové brusle). Tanec je určen pro nadšené bruslaře nebo milovníky tance. Důraz je kladen na styl, pohybování se do rytmu hudby a koordinace nohou i rukou. Tancem na bruslích se učíte nenásilnou formou koordinaci těla a stabilitu na bruslích. Brusle na nohou slouží také jako závaží a proto navíc posílíte a zpevníte především dolní partie těla (stehna, zadeček) i bříško. Výuka je vedena instruktorem na trekových bruslích (quady). Mít trekové brusle není podmínkou, pokud byste však chtěli svoje trekové brusle, můžete si je zakoupit v našem e-shopu (e-shop Trekové brusle od LENE). K dispozici je pro vás také půjčovna trekových bruslí (pro správnou velikost bruslí k zapůjčení do přihlášky uvádějte délku chodidla v milimetrech).

Video ukázka roller dance (tanec na kolečkových bruslích)


Vyhlášené termíny

Víkendový seminář in-line bruslení a tance na trekových bruslích (roller dance) probíhá vždy v sobotu, případně neděli - dle vyhlášených termínů.  Čas výuky se řídí rozpisem v tabulce.

ÚroveňTermínMísto
Roller dance (tanec na bruslích) Sobota 13.04.2019 (14:00-16:00 hod.) Sector, Praha
Začátečníci a mírně pokročilí Sobota 04.05.2019 (9:30-11:30 hod.) KD LOLA, Olomouc
Mírně pokročilí a středně pokročilí Sobota 04.05.2019 (13:00-15:00 hod.) KD LOLA, Olomouc
Středně pokročilí a pokročilí Neděle 05.05.2019 (9:30-11:30 hod.) KD LOLA, Olomouc
Pokročilí a freestyle slalom Neděle 05.05.2019 (13:00-15:00 hod.) KD LOLA, Olomouc

Místo konání

Místo výuky v letním období: Asfaltový plácek před Letní scénou - park Smetanovy sady (Výstaviště Flora Olomouc).   [ mapa ]
Místo výuky v zimním období: Kryté prostory KD LOLA - Sudova 16, Olomouc-Nový Svět
.   [ mapa ]
Místo výuky v zimním období: Kryté prostory Flex-Fitness - Stupkova 10, Olomouc-Tabulový vrch.   [ mapa ]
Místo výuky v Praze: Sector - Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7-Holešovice.   [ mapa ]


Platební podmínky

 • Cena výuky dle platného ceníku školy.
 • Poplatek za výuku je nutné uhradit ve stanovený termín uvedený v přihlášce (při platbě předem). Pokud platba nebude v tomto termínu uhrazena, škola je oprávněna rezervaci zrušit a obsadit místo jiným účastníkem. V případě, že chcete uhradit poplatek na místě před začátkem výuky, je nutné tuto informaci uvést v poznámce přihlášky.

Storno podmínky

Zrušení účasti ze strany klienta:
 • Pokud se klient nemůže výuky zúčastnit, může za sebe poslat náhradníka, tuto změnu akceptujeme i v den konání výuky. Uhrazený poplatek je převeden na náhradníka. Pokud přihlášený zruší svou účast na výuce, je nutné to provést zasláním e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Poté škola vrací poplatek takto:
  • Zrušení účasti 15 a více dní před konáním výuky - výše vrácené částky poplatku: 100 %.
  • Zrušení účasti 8 - 14 dní před konáním výuky - výše vrácené částky poplatku: 50 %.
  • Zrušení účasti 7 a méně dní před konáním výuky - výše vrácené částky poplatku: 0 %.
 • Při neomluvené neúčasti klienta na výuce se účastnický poplatek rovněž nevrací.
Zrušení konání výuky ze strany školy:
 • Dojde-li ke zrušení kurzu ze strany Školy (nemoc lektora nebo jiné vážné důvody), účastnický poplatek bude v plné výši vrácen bankovním převodem na účet, ze kterého byl seminář uhrazen.
 • V případě nenaplnění kurzu si vyhrazujeme právo kurz přesunout nebo zrušit. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit se na víkendový seminář in-line bruslení...

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost