Kroužek in-line bruslení pro děti

Kroužek in-line bruslení pro děti (duben - září)Tento odpolední kroužek kolečkového bruslení je určen pro děti ve věku 4 – 15 let. Díky němu můžete své děti přenechat našim zkušeným instruktorům a jít si bez starostí vyřešit potřebné věci (nákupy, úřady, kadeřník, servis auta apod.). Vaše dítě Vám pohlídáme v příjemném prostředí a pod milým a profesionálním dozorem našich instruktorů. Během doby, kdy si vyřizujete potřebné věci, se Vaše dítě naučí jezdit na kolečkových bruslích správným a bezpečným způsobem. Tento model hlídání je obdobný odpoledním sportovním kroužkům.

V kroužku in-line bruslení pro děti platí, že pokud se dítě neudrží samo na kolečkových bruslích, nemůže kroužek absolvovat. Výuka v kroužku probíhá ve skupině (od 4 dětí), a přestože se snažíme klientům vyjít co nejvíce vstříc, není v silách instruktorů věnovat se během kroužku dětem individuálně a na brusličkách je jednotlivě podpírat. Pokud tedy Vaše děti nestály nikdy na bruslích anebo by se na nich neudržely samostatně, doporučujeme Vám domluvit se nejprve na individuální výuce, v níž se instruktor dítěti věnuje naplno a naučí ho mj. i bezpečný postoj. Poté je možné zapojit dítě do skupinové výuky (kroužek in-line bruslení). Individuální výuku si můžete domluvit prostřednictvím přihlášky, telefonicky nebo e-mailem. Minimální účast na in-line kroužku je 4 děti, pokud přijde na kroužek méně dětí (3 a méně), mohou rodiče zúčastněných dětí využít tento čas pro uskutečnění individuální výuky, délka výuky je 60 minut, cena dle ceníku.


Vaše dítě se v kroužku in-line bruslení naučí...

Správnou techniku jízdy kolečkového bruslení (od základů po pokročilou jízdu) a efektivního brzdění, správné a bezpečné chování na kolečkových bruslích a to zábavnou formou (jednoduché, ale atraktivní hry a soutěže).


Na kroužek in-line bruslení se můžete hlásit po celý rok...

Do kroužku můžete děti hlásit v průběhu roku neustále. Zařádíme je do skupinky bruslařů dle úrovně bruslení. Pokud děti zlepší svou techniku bruslení, mohou postoupit do vyšší úrovně i v průběhu jedné sezóny.


Letní období 2024 (venkovní prostory):

 ÚroveňTermín
 Začátečníci  úterý (16:30 - 18:00)
 Mírně a středně pokročilí úterý (16:30 - 18:00)
 Pokročilí čtvrtek (16:30 - 18:00)

Kroužek in-line bruslení pro děti probíhá od 30. 4. do 27. 6. 2024 a od 3. 9. 2024 do konce září, případně části října dle počasí na plácku před Letní scénou (Smetanovy sady, Výstaviště Flora). O letních prázdninách (červenec a srpen) kroužek neprobíhá.   [ mapa ]
Místo konání výuky se může v případě nedostupnosti Letní scény přesunout na Rudolfovu alej vedle jezírka (přesun cca 50 metrů směrem k aleji).


Přečtěte si...

Často kladené otázky
Ceník školy kolečkového bruslení LENE
Všeobecné podmínky Školy kolečkového bruslení LENE


Přihlásit se do kroužku in-line bruslení pro děti


Zimní období 2023/2024 (vnitřní prostory):

 ÚroveňTermín
 Začátečníci  čtvrtek (16:00 - 17:00)
 Mírně a středně pokročilí čtvrtek (17:00 - 18:00)
 Pokročilí čtvrtek (18:00 - 19:00)

Kroužek in-line bruslení pro děti probíhá od 5. 10. 2023 do 18. 4. 2024 (25 lekcí) v prostorách VOŠ a SPŠE Olomouc (Božetěchova 3, Olomouc), vstup bočním vchodem z ul. Jungmannova.   [ mapa ]
Výuka končí vždy 5 minut před celou, aby bylo možné v klidu a plynule prostřídat skupinky bruslařů.


Přečtěte si...

Často kladené otázky
Ceník školy kolečkového bruslení LENE
Všeobecné podmínky Školy kolečkového bruslení LENE


Přihlásit se do kroužku in-line bruslení pro děti

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost