Škola kolečkového bruslení LENE je profesionální in-line škola se sídlem v Olomouci založená mistryní Evropy a ČR ve freestyle bruslení Lenkou Buchcárovou. Prioritou naší školy je kvalitní výuka in-line bruslení se zaměření na správnou metodiku akreditovanou MŠMT (Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy) a bezpečnost, kdy klademe důraz na snížení rizika úrazu při in-line bruslení. Naši klienti oceňují individuální přístup našich instruktorů. Dokážeme se přizpůsobit začátečníkům i pokročilým, dětem, studentům, dospělým i seniorům. Výuka je určena pro jednotlivce i skupiny zájemců (školky, školy, spolky, firmy, reklamní i sportovní agentury, cestovní kanceláře ad.). Neváhejte se na nás obrátit, my vás bruslit naučíme!

Jsme profesionálové na kolečkových bruslích milující in-line sport a jeho disciplíny. Naučíme bruslit správně a bezpečně každého, kdo má zájem o in-line bruslení a nevzdává se svého snu.  Kromě klasického (fitness) in-line bruslení ovládáme freestyle slalom (akrobatický slalom mezi kužely obdobný krasobruslení), tanec na bruslích (Roller dance), Slides a Freeride. Bruslíme, protože nás tento sport baví, naplňuje a také obohacuje nejen po tělesné (zdravotní) ale i duševní stránce. Někteří naši příznivci si v tomto sportu našli takovou zálibu, že jej dokonce pojali za svůj životní styl.

Škola kolečkového bruslení LENE vznikl jako projekt pro služby veřejnosti poskytující profesionální kurzy kolečkové bruslení s individuálním přístupem.

Škola kolečkového bruslení LENE znamená:

  • Originalita služeb (sport vs. zábava)
  • Jednička ve freestyle bruslení na českém trhu
  • Profesionální přístup
  • Specialisti kolečkového bruslení

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost