In-line bruslení s kočárkem

Bruslení s kočárkem je určeno maminkám, tatínkům, nebo dokonce i aktivním babičkám a dědečkům. In-line bruslení s kočárkem je výuka kolečkového bruslení za přítomnosti dětí v kočárku.

Výuka spočívá ve správném ovládání bruslí a zvládání základní techniky bruslení: brzdění, zatáčení, samotné jízdy a následně manipulace s kočárkem. Velikou výhodou je, že nemusíte zajišťovat hlídání pro děti, protože se výuky zúčastňují s Vámi.

Kočárek s miminkem bude pořád při Vás, zatímco Vy se budete učit. Během prvních lekcí bude kočárek vedle Vás do doby, kdy získáte jistotu na bruslích a naučíte se nejdříve ovládat své brusle. První krůčky děláme na trávě, kde se naučíme správným návykům a poté se na klidném malém prostoru poblíž trávy a Vašeho dítěte pouštíme na vyhrazený prostor asfaltu, kde se učíme brzdit a zatáčet. Brzdění se tak pro Vás stane samozřejmostí a nebudete mít strach se vůbec rozjet. Poté, co se naučíme několik způsobů brzdění, se budeme věnovat samotné technice jízdy bez kočárku a pak samozřejmě s kočárkem.

Naším cílem bude, abyste se cítili bezpečně na bruslích a ovládali Vy je a ne ony Vás! Základem je udržení si správného postoje na bruslích a bezpečné brzdění.

Co k výuce budete potřebovat:

  • Kompletní vybavení bruslaře: kolečkové brusle (in-line nebo trekové), všechny chrániče a helmu (stačí cyklistická). Pozn. vybavení lze u nás i zapůjčit.
  • Kočárek (s dítětem nebo bez něj).
  • Pro budoucí jízdu doporučujeme sportovní kočárek, tzv. „tříkolku“, ideální s ruční brzdou a nafukovacími kolečky.
  • Sportovní - pohodlné oblečení.
  • Pití.
  • Dobrou náladu a chuť se učit.

Výuka probíhá individuálně (po domluvě s instruktorem), nebo formou skupinové výuky (dle vyhlášených termínů). Výuku provádějí instruktoři in-line bruslení akreditovaní Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy.


Přihlásit se do in-line bruslení s kočárkem...

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost