Tanec na kolečkových bruslích - Roller Dance

Máte rádi tanec? Máte rádi kolečkové brusle? Super! V naší škole kolečkového bruslení to spojíme a naučíme vás tančit na bruslích Roller Dance. Exkluzivně jen v naší škole bruslení je vždy výuka vedena majitelkou školy a profesionální tanečnicí LENE, která se roller dance věnuje již od roku 2002. Budete se cítit jako na diskotéce a zapomenete, že jste na bruslích.

O Roller Dance (Tanec na kolečkových bruslích)...

Roller Dance je skloubení tance a technických prvků freestylu na in-line bruslích nebo trekových bruslích (quady). Tanec je určen pro nadšené bruslaře nebo milovníky tance. Důraz je kladen na styl, pohybování se do rytmu hudby a koordinace nohou i rukou. Tancem na bruslích se učíte nenásilnou formou koordinaci těla a stabilitu na bruslích. Brusle na nohou slouží také jako závaží a proto navíc posílíte a zpevníte především dolní partie těla (stehna, zadeček) i bříško.

Mít trekové brusle není podmínkou, pokud byste však chtěli svoje trekové brusle, můžete si je zakoupit v našem e-shopu (e-shop Trekové brusle od LENE). K dispozici je pro vás také půjčovna trekových bruslí (pouze v Olomouci),  pro správnou velikost bruslí k zapůjčení do přihlášky uvádějte délku chodidla v milimetrech.

Video ukázka roller dance (tanec na kolečkových bruslích) - rok 2013


Vyhlášené termíny

ÚroveňTermínMísto
Roller dance (tanec na bruslích) Sobota 13. 04. 2019 (14:00 - 16:00 hod.) Sector, Praha

Místo konání

Místo výuky v Olomouci (1): Kryté prostory KD LOLA - Sudova 16, Olomouc-Nový Svět.   [ mapa ]
Místo výuky v Olomouci (2): Kryté prostory Flex-Fitness - Stupkova 10, Olomouc-Tabulový vrch.   [ mapa ]
Místo výuky v Praze: Sector - Tusarova 791/31, 170 00 Praha 7-Holešovice.   [ mapa ]


Platební podmínky

 • Cena výuky dle platného ceníku školy (víkendový seminář).
 • Poplatek za výuku je nutné uhradit ve stanovený termín uvedený v přihlášce (při platbě předem). Pokud platba nebude v tomto termínu uhrazena, škola je oprávněna rezervaci zrušit a obsadit místo jiným účastníkem. V případě, že chcete uhradit poplatek na místě před začátkem výuky, je nutné tuto informaci uvést v poznámce přihlášky.

Storno podmínky

Zrušení účasti ze strany klienta:
 • Pokud se klient nemůže výuky zúčastnit, může za sebe poslat náhradníka, tuto změnu akceptujeme i v den konání výuky. Uhrazený poplatek je převeden na náhradníka. Pokud přihlášený zruší svou účast na výuce, je nutné to provést zasláním e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Poté škola vrací poplatek takto:
  • Zrušení účasti 15 a více dní před konáním výuky - výše vrácené částky poplatku: 100 %.
  • Zrušení účasti 8 - 14 dní před konáním výuky - výše vrácené částky poplatku: 50 %.
  • Zrušení účasti 7 a méně dní před konáním výuky - výše vrácené částky poplatku: 0 %.
 • Při neomluvené neúčasti klienta na výuce se účastnický poplatek rovněž nevrací.
Zrušení konání výuky ze strany školy:
 • Dojde-li ke zrušení kurzu ze strany Školy (nemoc lektora nebo jiné vážné důvody), účastnický poplatek bude v plné výši vrácen bankovním převodem na účet, ze kterého byl seminář uhrazen.
 • V případě nenaplnění kurzu si vyhrazujeme právo kurz přesunout nebo zrušit. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit se na Tanec na kolečkových bruslích (Roller Dance)...


Fotogalerie:
Víkendový seminář Roller Dance v Praze (18. 2. 2017)Víkendový seminář Roller Dance v Olomouci (8. 4. 2017)Víkendový seminář Roller Dance v Bratislavě (2. 6. 2017)Víkendový seminář Roller Dance v Bratislavě (2. 6. 2017)Víkendový seminář Roller Dance v Bratislavě (2. 6. 2017)Víkendový seminář Roller Dance v Bratislavě (2. 6. 2017)

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost