Závody kočárků 2013 v Olomouci - Smetanovy sady

Závody kočárků 2013 v Olomouci - Smetanovy sadyVážení rodiče, máte malé děti a rádi něco podnikáte? Rádi bychom vás pozvali na sportovně zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi, které se bude konat v neděli 7. 4. 2013 od 14:00 hodin ve Smetanových sadech na Rudolfově aleji. Hlavním bodem programu jsou závody kočárků ve sportovní chůzi, které se konají na 25 místech po celé ČR a vy můžete být u toho! Zasoutěžte si v kategorii maminka, tatínek, nebo i maminka s tatínkem a vyhrajte zajímavé ceny. Pokud nejste soutěživé typy, je pro vás připraven bohatý doprovodný program.

Naše škola kolečkového bruslení bude na místě s doprovodným programem in-line bruslení také. Můžete si s námi zasoutěžit, budeme připraveni, abychom vaše děti naučili základy in-line bruslení, k dispozici bude půjčovna in-line bruslí. Na místě si také můžete nechat vykouzlit nádhernou kresbu na obličej. Zkušení záchranáři vám ukáží první pomoc u dětí a dále se vaši nejmenší budou moci zábavnou formou naučit pečovat o svoje zoubky.

Závody kočárků 2013 v Olomouci - fotogalerie

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost