Kroužek in-line bruslení pro děti

Spuštění registrace na kroužek in-line bruslení pro děti - jaro a léto 2024

Vážení rodiče, v úterý 30. dubna spouštíme skupinovou výuku in-line bruslení - kroužek in-line bruslení pro děti. Začátečníci budou mít výuku v úterý ve stejný čas jako mírně a středně pokročilí (výuka bude oddělená) a pokročilí + freestylisti budou mít výuku ve čtvrtek. Kroužek bude probíhat na Letní scéně (vedle jezírka) v parku Smetanovy sady v již zaběhlých časech od 16:30 do 18:00 hodin.

Rekapitulace nových termínů výuky:

► Začátečníci v ÚTERÝ (16,30 - 18,00 h)
► Mírně + středně pokročilí v úterý (16,30 - 18,00 h)
► Pokročilí + freestyle slalom ve ČTVRTEK (16,30 - 18,00 h)

Velikonoční přání od LENE

Velikonoční přání od LENE

Přejeme Vám hojnost zdraví, lásky a pohody.
Požehnané a radostné svátky velikonoční.

Tým Školy kolečkového bruslení LENE

Příměstský tábor in-line bruslení pro děti

Příměstský tábor in-line bruslení pro děti 2024

Škola kolečkového bruslení LENE vyhlašuje termíny na příměstské tábory in-line bruslení v Olomouci 2024. Tyto tradiční tábory plné zážitků na in-line bruslích jsou určeny pro děti ve věku 6 - 16 let (od 5 let pouze po konzultaci). Jsou zaměřeny především na výuku kolečkového bruslení a doplněny bohatým doprovodným programem. Vaše děti se mohou těšit na celodenní sportovní program se stravováním, soutěžemi a hrami.

Kroužek bruslení v září - upozornění na změnu místa !!!

Vážení rodiče, z organizačních důvodů musíme kroužek in-line bruslení pro děti přesunout z Letní scény vedle jezírka na "Sambu" (plocha za restaurací Fontána, přesun 100 m). Změna místa pro bruslení bude platit po zbytek venkovního bruslení v tomto roce (pokud nepodáme jinou informaci). V případě jákohokoliv dotazu se na mě neváhejte obrátit.

[ Zobrazení na Mapy.cz: https://mapy.cz/s/rofavuneco ]
[ Zobrazení na Google mapy: https://goo.gl/maps/eRhn6JXtyxPYdD1x7 ]

Děkujeme za pochopení a těšíme se na bruslích.

Kroužek in-line bruslení pro děti na podzim a v zimě (2023/2024)

Milí bruslaři, do konce září (letní sezóna) bruslíme s dětmi venku v pravidelných výukách in-line bruslení (kroužek in-line bruslení pro děti) v úterý a čtvrtek vždy od 16:30 do 18:00 hodin. V úterý jsou začátečníci a mírně a středně pokročilí a ve čtvrtek pokročilí a freestyle slalom.

Od 5. října bruslíme v krytých prostorách VOŠ a SPŠE Olomouc (Božetěchova 3) vždy ve čtvrtek: od 16:00 začátečníci, od 17:00 mírně a středně pokročilí a od 18:00 pokročilí a freestyle slalom dle rozpisu na permanentkách. Pro otevření kroužku pro danou úroveň bruslení je nutné, aby se přihlásilo minimálně 6 dětí. Cena kroužku je 4000 Kč /25 lekcí. Závazně se můžete hlásit do středy 27. 9. 2023, poté bude oznámeno, zda se daná úroveň bruslení otevře a bude se uskutečňovat. Teprve pak budete platit permanentky (na bankovní účet nebo v hotovosti na 1. lekci). Děkujeme za pochopení.

Kroužek in-line bruslení pro děti v září

Kroužek in-line bruslení pro děti (duben - září)Končí prázdniny a Vaše děti mohou opět od září navštěvovat náš kroužek in-line bruslení ve Smetanových sadech. Výuka navazuje na předprázdninovou část, nové zájemce však můžete hlásit neustále po celý rok. Venkovní kroužek bruslení probíhá v časech od 16:30 do 18:00 hod. dle úrovně v tyto dny: začátečníci a mírně + středně pokročilí v úterý a pokročilí + freestyle slalom ve čtvrtek. Výuku povedeme do konce září, případně ještě také v říjnu, pokud nám to počasí dovolí. Od října pak budeme bruslit v krytých prostorách ve čtvrtky.

Kroužek in-line bruslení pro děti

Spuštění registrace na kroužek in-line bruslení pro děti - jaro a léto 2023

Vážení rodiče, v úterý 2. května spouštíme skupinovou výuku in-line bruslení - kroužek in-line bruslení pro děti. Letos jsou dvě změny v termínech výuky: Začátečníci budou mít výuku v úterý ve stejný čas jako mírně a středně pokročilí (výuka bude oddělená) a pokročilí + freestylisti budou mít výuku ve čtvrtek. Kroužek bude probíhat v parku Smetanovy sady v již zaběhlých časech od 16:30 do 18:00 hodin.

Rekapitulace nových termínů výuky:

► Začátečníci v ÚTERÝ (16,30 - 18,00 h)
► Mírně + středně pokročilí v úterý (16,30 - 18,00 h)
► Pokročilí + freestyle slalom ve ČTVRTEK (16,30 - 18,00 h)

Velikonoční přání od LENE

Velikonoční přání od LENE

Přejeme Vám hojnost zdraví, lásky a pohody.
Požehnané a radostné svátky velikonoční.

Tým Školy kolečkového bruslení LENE

Příměstský tábor in-line bruslení pro děti 2023

Příměstský tábor in-line bruslení pro děti 2023

Škola kolečkového bruslení LENE vyhlašuje termíny na příměstské tábory in-line bruslení v Olomouci 2023. Tyto tradiční tábory plné zážitků na in-line bruslích jsou určeny pro děti ve věku 6 - 16 let (od 5 let pouze po konzultaci). Jsou zaměřeny především na výuku kolečkového bruslení a doplněny bohatým doprovodným programem. Vaše děti se mohou těšit na celodenní sportovní program se stravováním, soutěžemi a hrami.

Kroužek in-line bruslení pro děti na podzim a v zimě (2022/2023)

Milí bruslaři, do konce září (letní sezóna) bruslíme s dětmi venku v pravidelných výukách in-line bruslení (kroužek in-line bruslení pro děti) od pondělí do středy vždy od 16:30 do 18:00 hodin. V pondělí jsou začátečníci, v úterý mírně a středně pokročilí a ve středu pokročilí a freestyle slalom.

Kroužek in-line bruslení pro děti v září

Kroužek in-line bruslení pro děti (duben - září)Končí prázdniny a Vaše děti mohou opět od září navštěvovat náš kroužek in-line bruslení ve Smetanových sadech. Výuka navazuje na předprázdninovou část, nové zájemce však můžete hlásit neustále po celý rok. Venkovní kroužek bruslení probíhá v časech od 16:30 do 18:00 hod. dle úrovně v tyto dny: začátečníci v pondělí, mírně + středně pokročilí v úterý a pokročilí + freestyle slalom ve středu. Výuku povedeme do konce září, případně ještě také v říjnu, pokud nám to počasí dovolí. Od října pak budeme bruslit v krytých prostorách ve čtvrtky.

Spuštění registrace na kroužek in-line bruslení pro děti - jaro a léto 2022

Kroužek in-line bruslení pro děti (duben - září)Vážení rodiče, v pondělí 25. dubna spouštíme skupinovou výuku in-line bruslení - kroužek in-line bruslení pro děti. Kroužek bude probíhat v parku Smetanovy sady jako vždy v časech od 16:30 do 18:00 hod. dle úrovně v tyto dny: začátečníci v pondělí, mírně + středně pokročilí v úterýpokročilí + freestyle slalom ve středu. Přihlašování je spuštěno, můžete se hlásit. V případě, že počasí nedovolí kroužek bruslení uskutečnit, budeme všechny přihlášené informovat e-mailem nebo SMS zprávou (bude-li to technicky možné).

Během letních prázdnin (červenec a srpen) kroužek pro děti nebude probíhat (máme příměstské tábory in-line bruslení). Po letních prázdninách budeme pokračovat až do konce září, případně ještě také v říjnu, bude-li zájem a pokud nám to počasí dovolí.

Doporučujeme rodičům, aby dětem na kroužek přibalili pití (dodržovat pitný režim). Chrániče (kloubní chrániče + přilba) jsou povinné. Pokud chrániče či brusle nemáte k dispozici, využijte naší půjčovny bruslí a chráničů. O zapůjčení bruslí nebo chráničů je nutné žádat předem (v přihlášce, telefonicky nebo e-mailem), abychom mohli výbavu na výuku zajistit. Těšíme se na Vás i Vaše děti opět venku na bruslích!

Odkazy: Stránka kroužku in-line bruslení pro děti | Přihláška na kroužek in-line bruslení pro děti

Příměstský tábor in-line bruslení pro děti 2022

Příměstský tábor in-line bruslení pro děti 2022Škola kolečkového bruslení LENE vyhlašuje termíny na příměstské tábory in-line bruslení v Olomouci 2022. Tyto tradiční tábory plné zážitků na in-line bruslích jsou určeny pro děti ve věku 6 - 16 let (od 5 let pouze po konzultaci). Jsou zaměřeny především na výuku kolečkového bruslení a doplněny bohatým doprovodným programem. Vaše děti se mohou těšit na celodenní sportovní program se stravováním, soutěžemi a hrami.

Pro rok 2022 je vyhlášeno 7 turnusů:
• 11. 07. – 15. 07. 2022
• 18. 07. – 22. 07. 2022
• 25. 07. – 29. 07. 2022
  • 01. 08. – 05. 08. 2022
• 08. 08. – 12. 08. 2022
• 15. 08. – 19. 08. 2022
• 22. 08. – 26. 08. 2022

Podrobnosti o táborech naleznete na stránce [yjsgfa name="fa fa-file-text-o"] Příměstský tábor in-line bruslení pro děti, hlaste se již nyní (volná místa rychle ubývají) a získejte výhodnější cenu za včasné přihlášení (platit letos můžete až od dubna) [yjsgfa name="fa fa-pencil-square-o"] On-line přihláška. Těšíme se na vás i vaše děti.

Kroužek in-line bruslení pro děti na podzim a v zimě (2021/2022)

Milí bruslaři, do konce září (letní sezóna) bruslíme s dětmi venku v pravidelných výukách in-line bruslení (kroužek in-line bruslení pro děti) od pondělí do středy vždy od 16:30 do 18:00 hodin. V pondělí jsou začátečníci, v úterý mírně a středně pokročilí a ve středu pokročilí a freestyle slalom.

Od 7. října bruslíme v krytých prostorách VOŠ a SPŠE Olomouc (Božetěchova 3) vždy ve čtvrtek: od 16:00 začátečníci, od 17:00 mírně a středně pokročilí a od 18:00 pokročilí a freestyle slalom dle rozpisu na permanentkách. Pro otevření kroužku pro danou úroveň bruslení je nutné, aby se přihlásilo minimálně 6 dětí. Cena kroužku je 3100 Kč /22 lekcí. Závazně se můžete hlásit do 4. 10. 2021, poté bude oznámeno, zda se daná úroveň bruslení otevře a bude se uskutečňovat. Teprve pak budete platit permanentky (na bankovní účet nebo v hotovosti na 1. lekci). Za předpokladu, že se epidemiologická situace v průběhu podzimu a zimy v ČR zhorší tak, že nebude možné kroužek v krytých prostorách uskutečňovat, výuku zrušíme a vrátíme vám poměrnou částku za zbývající období. Děkujeme za pochopení.

Bude-li v říjnu ještě počasí vhodné pro bruslení a bude-li z řad rodičů zájem o venkovní bruslení od pondělí do středy, uskutečníme výuku bruslení také v tyto dny dle uvedeného harmonogramu pro letní sezónu, zájem je nutné na hlásit osobně na výuce, telefonicky nebo e-mailem. Těšíme se na vás a vaše děti na bruslích!

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

[yjsgnote color="green" close="no" title="Aktualizace z 4.10.2021:" border="default" radius="radiusb5" icon="fa fa-info-circle"]

Kroužek in-line bruslení pro děti se v krytých prostorách uskuteční pro všechny úrovně :-)

[/yjsgnote]

Kroužek in-line bruslení pro děti v září

Kroužek in-line bruslení pro děti (duben - září)Končí prázdniny a Vaše děti mohou opět od září navštěvovat náš kroužek in-line bruslení ve Smetanových sadech. Výuka navazuje na předprázdninovou část, nové zájemce však můžete hlásit neustále po celý rok. Venkovní kroužek bruslení probíhá v časech od 16:30 do 18:00 hod. dle úrovně v tyto dny: začátečníci v pondělí, mírně + středně pokročilí v úterý a pokročilí + freestyle slalom ve středu. Výuku povedeme do konce září, případně ještě také v říjnu, pokud nám to počasí dovolí. Od října pak budeme opět pokračovat v krytých prostorách.

Doporučujeme rodičům, aby dětem na kroužek přibalili pití (dodržovat pitný režim). Chrániče (kloubní chrániče + přilba) jsou povinné. Pokud chrániče či brusle nemáte k dispozici, využijte naší půjčovny bruslí a chráničů. O zapůjčení bruslí nebo chráničů je nutné žádat předem (v přihlášce, telefonicky nebo e-mailem), abychom mohli výbavu na výuku zajistit. Těšíme se na Vás i Vaše děti opět venku na bruslích!

Odkazy: Stránka kroužku in-line bruslení pro děti | Přihláška na kroužek in-line bruslení pro děti

Informace k příměstským táborům ohledně testování na COVID-19

Informace k příměstským táborům ohledně testování na COVID-19

Již 10 let máme součástí závazné přihlášky pasáž Prohlášení zákonných zástupců dítěte (v PDF dokumentech, které Vám přišly na e-mail po provedení on-line přihlášky - strana s přihláškou v dolní části), v níž ve stručnosti zákonný zástupce mj. prohlašuje, že na tábor infekční dítě nenastoupí. V případě porušení (nepravdivého prohlášení) bude tento zástupce nést právní následky a finanční náhradu škody ostatním rodičům, pokud budeme muset tábor kvůli přenositelné infekční nemoci uzavřít a zrušit. Z tohoto hlediska vyplývá, že je nám jedno, zda se jedná např. o žloutenku nebo Covid-19 (který má nyní mediální kampaň, čímž jeho nebezpečnost nijak neshazujeme), INFEKČNÍ DÍTĚ NA TÁBOR jednoduše nastoupit NESMÍ. Po rodičích TESTOVÁNÍ dětí na Covid-19 NEVYŽADUJEME, ALE DOPORUČUJEME dítě otestovat v co nejkratší době před nástupem na tábor, aby se rodič mohl adekvátně rozhodnout především v případě, kdy by dítě mohlo být (na Covid-19) bezpříznakové. Doporučení, aby se před samotným nástupem a v průběhu konání tábora rodiče s dětmi chovali ZODPOVĚDNĚ, aby se (kdekoliv) nenakazili, je samozřejmostí. Děkujeme za spolupráci, věříme, že vše proběhne v pořádku. Těšíme se na Vás i Vaše děti na bruslích.

Spuštění registrace na kroužek in-line bruslení pro děti - jaro a léto 2021

Kroužek in-line bruslení pro děti (duben - září)Vážení rodiče, na základě vývoje pandemie Covid-19 v ČR věříme, že se situace bude jen zlepšovat (přejme si to a dělejme vše pro to, aby děti opět měly pohyb). S touto nadějí bychom proto v pondělí 26. dubna 3. května rádi spustili skupinovou výuku in-line bruslení - kroužek in-line bruslení pro děti, samozřejmě pokud to pandemická situace dovolí. Kroužek bude probíhat v parku Smetanovy sady (dle daných vládních nařízení a vydaných hygienických podmínek) jako vždy v časech od 16:30 do 18:00 hod. dle úrovně v tyto dny: začátečníci v pondělí, mírně + středně pokročilí v úterýpokročilí + freestyle slalom ve středu. Přihlašování je spuštěno, můžete se hlásit. V případě, že situace nedovolí kroužek bruslení uskutečnit, budeme všechny přihlášené informovat e-mailem nebo SMS zprávou (budeme vycházet z vládních nařízení a počasí = pocitová teplota min. 15 °C), termín spuštění výuky budeme posouvat (o týden/týdny) na datum, kdy to bude možné.

Během letních prázdnin (červenec a srpen) kroužek pro děti nebude probíhat (máme příměstské tábory in-line bruslení). Po letních prázdninách budeme pokračovat až do konce září, případně ještě také v říjnu, pokud nám to počasí dovolí.

Doporučujeme rodičům, aby dětem na kroužek přibalili pití (dodržovat pitný režim). Chrániče (kloubní chrániče + přilba) jsou povinné. Pokud chrániče či brusle nemáte k dispozici, využijte naší půjčovny bruslí a chráničů. O zapůjčení bruslí nebo chráničů je nutné žádat předem (v přihlášce, telefonicky nebo e-mailem), abychom mohli výbavu na výuku zajistit. Těšíme se na Vás i Vaše děti opět venku na bruslích!

Odkazy: Stránka kroužku in-line bruslení pro děti | Přihláška na kroužek in-line bruslení pro děti

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost