Kroužek bruslení v září - upozornění na změnu místa !!!

Vážení rodiče, z organizačních důvodů musíme kroužek in-line bruslení pro děti přesunout z Letní scény vedle jezírka na "Sambu" (plocha za restaurací Fontána, přesun 100 m). Změna místa pro bruslení bude platit po zbytek venkovního bruslení v tomto roce (pokud nepodáme jinou informaci). V případě jákohokoliv dotazu se na mě neváhejte obrátit.

[ Zobrazení na Mapy.cz: https://mapy.cz/s/rofavuneco ]
[ Zobrazení na Google mapy: https://goo.gl/maps/eRhn6JXtyxPYdD1x7 ]

Děkujeme za pochopení a těšíme se na bruslích.

Kroužek in-line bruslení pro děti na podzim a v zimě (2023/2024)

Milí bruslaři, do konce září (letní sezóna) bruslíme s dětmi venku v pravidelných výukách in-line bruslení (kroužek in-line bruslení pro děti) v úterý a čtvrtek vždy od 16:30 do 18:00 hodin. V úterý jsou začátečníci a mírně a středně pokročilí a ve čtvrtek pokročilí a freestyle slalom.

Od 5. října bruslíme v krytých prostorách VOŠ a SPŠE Olomouc (Božetěchova 3) vždy ve čtvrtek: od 16:00 začátečníci, od 17:00 mírně a středně pokročilí a od 18:00 pokročilí a freestyle slalom dle rozpisu na permanentkách. Pro otevření kroužku pro danou úroveň bruslení je nutné, aby se přihlásilo minimálně 6 dětí. Cena kroužku je 4000 Kč /25 lekcí. Závazně se můžete hlásit do středy 27. 9. 2023, poté bude oznámeno, zda se daná úroveň bruslení otevře a bude se uskutečňovat. Teprve pak budete platit permanentky (na bankovní účet nebo v hotovosti na 1. lekci). Děkujeme za pochopení.

Kroužek in-line bruslení pro děti v září

Kroužek in-line bruslení pro děti (duben - září)Končí prázdniny a Vaše děti mohou opět od září navštěvovat náš kroužek in-line bruslení ve Smetanových sadech. Výuka navazuje na předprázdninovou část, nové zájemce však můžete hlásit neustále po celý rok. Venkovní kroužek bruslení probíhá v časech od 16:30 do 18:00 hod. dle úrovně v tyto dny: začátečníci a mírně + středně pokročilí v úterý a pokročilí + freestyle slalom ve čtvrtek. Výuku povedeme do konce září, případně ještě také v říjnu, pokud nám to počasí dovolí. Od října pak budeme bruslit v krytých prostorách ve čtvrtky.

Kroužek in-line bruslení pro děti

Spuštění registrace na kroužek in-line bruslení pro děti - jaro a léto 2023

Vážení rodiče, v úterý 2. května spouštíme skupinovou výuku in-line bruslení - kroužek in-line bruslení pro děti. Letos jsou dvě změny v termínech výuky: Začátečníci budou mít výuku v úterý ve stejný čas jako mírně a středně pokročilí (výuka bude oddělená) a pokročilí + freestylisti budou mít výuku ve čtvrtek. Kroužek bude probíhat v parku Smetanovy sady v již zaběhlých časech od 16:30 do 18:00 hodin.

Rekapitulace nových termínů výuky:

► Začátečníci v ÚTERÝ (16,30 - 18,00 h)
► Mírně + středně pokročilí v úterý (16,30 - 18,00 h)
► Pokročilí + freestyle slalom ve ČTVRTEK (16,30 - 18,00 h)

Velikonoční přání od LENE

Velikonoční přání od LENE

Přejeme Vám hojnost zdraví, lásky a pohody.
Požehnané a radostné svátky velikonoční.

Tým Školy kolečkového bruslení LENE

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost