Rozšiřujeme kroužek in-line bruslení pro děti

info_150Vážení rodiče, mílí bruslaři,

na základě Vámi vyplněných dotazníků jsme se rozhodli rozšířit výuku o další dva odpolední kroužky in-line bruslení pro děti, které budou probíhat následovně:
• úterý 16:30 - 18:00 pro začátečníky
• pátek 16:30 - 18:00 pro středně pokročilé a pokročilé

Kroužek Vám tedy pro zmíněné úrovně bruslařů nabízíme od tohoto týdne nově i každé úterý a pátek od 16:30 do 18:00 hodin na asfaltovém plácku před Letní scénou ve Smetanových sadech (Výstaviště FLORA, Olomouc). [ mapa ]

Pozn.: Místo konání výuky se může v případě nedostupnosti Letní scény přesunout opět na Rudolfovu alej vedle jezírka (přesun cca 50 metrů směrem k aleji, vstup do parku z ul. Polská/Rooseveltova).

Pro řádné přihlášení je nutné vyplnit on-line přihlášku > Přihlášení do in-line kroužku (U dětí, které jsou u nás již registrovány, postačí přihlášení e-mailem nebo telefonicky, případně osobně na kroužku in-line bruslení.)

Dostavte se prosím 15 minut před začátkem výuky (tj. v 16:15 hodin), aby se děti mohly v klidu na výuku nachystat. Na výuku děti musí mít kompletní výbavu - brusle, chrániče (kolenní, loketní, zápěstní) a helmu, dále oblečení vhodné pro bruslení (nejlépe sportovní) a pití.

Nemáte vybavení a potřebujete půjčit?
Půjčovna bruslí a chráničů je k dispozici dle platného ceníku (rezervace nutná min. 3 dny předem, v opačném případě nemůžeme dostupnost výbavy zaručit). Platný ceník výuky je k dispozici zde.

V případě zrušení výuky (kvůli nepřízni počasí) budeme tuto informaci zveřejňovat vždy na našich webových anebo facebookových stránkach cca 1 hodinu před začátkem výuky. Nemáte-li možnost si danou informaci ověřit on-line, obraťte se na nás telefonicky.
Více informací o podmínkách výuky naší in-line školy naleznete zde: Všeobecné podmínky školy kolečkového bruslení LENE.

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost