Víkendové kurzy in-line bruslení

Víkendové kurzy in-line bruslení ve Škole kolečkového bruslení LENEVyužijte poslední možnosti v letošním roce naučit se bruslit na kolečkových bruslích. Škola kolečkového bruslení LENE pořádá poslední cyklus víkendových seminářů pod širým nebem v tomto roce. Využijte konce léta a naučte se správnou techniku bruslení, která se vám bude hodit i při bruslení na ledních bruslích. Pod dohledem profesionální certifikované instruktorky Lenky LENE Buchcárové se naučíte správně ovládat brusle a zařadíte se mezi další spokojené klienty naší školy.

Termíny in-line kurzů: 14. 9. - začátečníci a mírně pokročilí | 21. 9. - mírně a středně pokročilí. Další úrovně mohou pokračovat dle zájmu. Kurzy budou probíhat od 9 do 11 hodin v parku na Letní scéně ve Smetanových sadech.

» Další informace o víkendových seminářích in-line bruslení...
» Přihlásit se na víkendové semináře in-line bruslení.

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost