Kroužek in-line bruslení pro děti pokračuje i po prázdninách

Kroužky pro děti - in-line kroužek pokračuje, po prázdninách i v ziměPrázdniny skončily, škola začíná a kroužek in-line bruslení pro děti pokračuje nadále. V září bude in-line kroužek probíhat ještě venku pod širým nebem na Letní scéně (ve Smetanových sadech). Od 11. října 2013 až do 28. března 2014, tedy na podzim a zimě budeme jako vždy bruslit v krytých prostorách.

POZOR, ZMĚNA! Máme nové kryté prostory na zimní období:
Kulturní dům LOLA v městské části Olomouc-Nový Svět
(Adresa: ul. Sudova 16, Olomouc-Nový Svět)   [mapa]

V nových krytých prostorách budeme tedy bruslit opět od 11. října 2013 vždy v pátek: Začátečníci od 15:30 do 16:30 hodin, mírně až středně pokročilí od 16:30 do 17:30 hodin a pokročilí od 17:30 do 18:30 hodin.
V krytých prostorách je omezena kapacita pro počet dětí ve výuce, proto rodičům doporučujeme přihlásit své děti do kroužku in-line bruslení co nejdříve, aby si zajistili místo. Těšíme se na Vás!

» Podrobné informace o kroužku in-line bruslení pro děti...

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost