Jedinečný seminář Roller Dance (tanec na kolečkových bruslích) se blíží

Trekové brusleJiž tuto sobotu (29. března 2014) můžete zažít neobvyklý workshop na kolečkových bruslích. Jak se říká, vše se má v životě zkusit, tanec na kolečkových bruslích (angl. Roller Dance) patří právě do té pomyslné kategorie "alespoň 1x v životě zkusit". Pod vedením profesionální tanečnice na kolečkových bruslích Lenky LENE Buchcárové si užijete plno zábavy, rytmu a především právě tance na kolečkách. Lenka Vás provede základními kroky, přes složitější a na konci semináře určitě budete zvládat krátké taneční sestavy. Workshop Roller Dance bude probíhat od 9:00 do 11:00 hodin v KD LOLA (ul. Sudova 16, Olomouc-Nový svět).

Zájemci, kteří nemají trekové brusle (quady), na nichž se tančí snadněji (oproti in-line bruslím), si mohou tyto "retro brusle" u nás zapůjčit. Půjčovna trekových bruslí je kapacitně omezena, proto doporučujeme se hlásit co nejdříve.

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost