Ukliďme Česko 2016! Ukliďme Hejčínské louky!

Ukliďme Česko 2016! Ukliďme Hejčínské louky!Již pátým rokem uklízíme vždy na začátku sezóny odpadky podél in-line stezky Hejčínské louky. Letos jsme se rozhodli zapojit se touto akcí do celonárodní události Ukliďme svět, ukliďme Česko! a oslovit i další nadšence in-line bruslení, kteří chtějí mít čistou in-line stezku a dobrý pocit, že připojili ruku k dílu. Letos se úklid uskuteční v sobotu 16. dubna 2016. Ve 14 hodin bude sraz na parkovišti u Mlýnského potoka, účastníkům úklidové akce předáme potřebné info, rozdáme rukavice a pytle a pustíme se do úklidu. K dispozici bude teplý čaj a müsli tyčinky na dobití energie. Pro rodiče s dětmi máme speciální pozvánku: Po akci budeme losovat o 3 volné vstupy na Kroužek in-line bruslení pro děti.
Svou účast můžete potvrdit na Facebook události nebo přímo na oficiálních stránkách Uklidmecesko.cz - úklidová akce Úklid in-line okruhu Hejčínské louky. Kdo přijde jen tak, toho také rádi uvidíme, ale neslibujeme, že pro něj budeme mít potřebné pomůcky. Těšíme se na vás a předem dobrovolníkům děkujeme.

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost