Kroužek in-line bruslení pro děti na podzim a v zimě (2019/2020)

Kroužek in-line bruslení pro dětiMilí bruslaři, do konce září (letní sezóna) bruslíme s dětmi venku v pravidelných výukách in-line bruslení (kroužek in-line bruslení pro děti) od pondělí do středy vždy od 16:30 do 18:00 hodin. V pondělí jsou začátečníci, v úterý mírně a středně pokročilí a ve středu pokročilí a freestyle slalom.
Od 4. října bruslíme v krytých prostorách KD LOLA (Sudova 5/16, Olomouc - Nový Svět) vždy v pátek: od 15:30 začátečníci, od 16:30 mírně a středně pokročilí a od 17:30 pokročilí a freestyle slalom. Nezapomeňte se, prosím, hlásit na výuku v krytých prostorách, kapacita míst je omezena. Je možné využít také cenově výhodných permanentek.
Bude-li v říjnu ještě počasí vhodné pro bruslení a bude-li z řad rodičů zájem o venkovní bruslení od pondělí do středy, uskutečníme výuku bruslení také v tyto dny dle uvedeného harmonogramu pro letní sezónu. Těšíme se na vás a vaše děti na bruslích!

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost