Spuštění registrace na kroužek in-line bruslení pro děti - jaro a léto 2022

Kroužek in-line bruslení pro děti (duben - září)Vážení rodiče, v pondělí 25. dubna spouštíme skupinovou výuku in-line bruslení - kroužek in-line bruslení pro děti. Kroužek bude probíhat v parku Smetanovy sady jako vždy v časech od 16:30 do 18:00 hod. dle úrovně v tyto dny: začátečníci v pondělí, mírně + středně pokročilí v úterýpokročilí + freestyle slalom ve středu. Přihlašování je spuštěno, můžete se hlásit. V případě, že počasí nedovolí kroužek bruslení uskutečnit, budeme všechny přihlášené informovat e-mailem nebo SMS zprávou (bude-li to technicky možné).

Během letních prázdnin (červenec a srpen) kroužek pro děti nebude probíhat (máme příměstské tábory in-line bruslení). Po letních prázdninách budeme pokračovat až do konce září, případně ještě také v říjnu, bude-li zájem a pokud nám to počasí dovolí.

Doporučujeme rodičům, aby dětem na kroužek přibalili pití (dodržovat pitný režim). Chrániče (kloubní chrániče + přilba) jsou povinné. Pokud chrániče či brusle nemáte k dispozici, využijte naší půjčovny bruslí a chráničů. O zapůjčení bruslí nebo chráničů je nutné žádat předem (v přihlášce, telefonicky nebo e-mailem), abychom mohli výbavu na výuku zajistit. Těšíme se na Vás i Vaše děti opět venku na bruslích!

Odkazy: Stránka kroužku in-line bruslení pro děti | Přihláška na kroužek in-line bruslení pro děti

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost