Kroužek in-line bruslení pro děti na podzim a v zimě (2022/2023)

Milí bruslaři, do konce září (letní sezóna) bruslíme s dětmi venku v pravidelných výukách in-line bruslení (kroužek in-line bruslení pro děti) od pondělí do středy vždy od 16:30 do 18:00 hodin. V pondělí jsou začátečníci, v úterý mírně a středně pokročilí a ve středu pokročilí a freestyle slalom.

Od 6. října bruslíme v krytých prostorách VOŠ a SPŠE Olomouc (Božetěchova 3) vždy ve čtvrtek: od 16:00 začátečníci, od 17:00 mírně a středně pokročilí a od 18:00 pokročilí a freestyle slalom dle rozpisu na permanentkách. Pro otevření kroužku pro danou úroveň bruslení je nutné, aby se přihlásilo minimálně 6 dětí. Cena kroužku je 3500 Kč /23 lekcí. Závazně se můžete hlásit do 3. 10. 2022, poté bude oznámeno, zda se daná úroveň bruslení otevře a bude se uskutečňovat. Teprve pak budete platit permanentky (na bankovní účet nebo v hotovosti na 1. lekci). Za předpokladu, že se epidemiologická situace v průběhu podzimu a zimy v ČR zhorší tak, že nebude možné kroužek v krytých prostorách uskutečňovat, výuku zrušíme a vrátíme vám poměrnou částku za zbývající období. Děkujeme za pochopení.

Bude-li v říjnu ještě počasí vhodné pro bruslení a bude-li z řad rodičů zájem o venkovní bruslení od pondělí do středy, uskutečníme výuku bruslení také v tyto dny dle uvedeného harmonogramu pro letní sezónu, zájem je nutné na hlásit osobně na výuce, telefonicky nebo e-mailem. Těšíme se na vás a vaše děti na bruslích!

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost