Kroužek in-line bruslení pro děti na podzim a v zimě (2023/2024)

Milí bruslaři, do konce září (letní sezóna) bruslíme s dětmi venku v pravidelných výukách in-line bruslení (kroužek in-line bruslení pro děti) v úterý a čtvrtek vždy od 16:30 do 18:00 hodin. V úterý jsou začátečníci a mírně a středně pokročilí a ve čtvrtek pokročilí a freestyle slalom.

Od 5. října bruslíme v krytých prostorách VOŠ a SPŠE Olomouc (Božetěchova 3) vždy ve čtvrtek: od 16:00 začátečníci, od 17:00 mírně a středně pokročilí a od 18:00 pokročilí a freestyle slalom dle rozpisu na permanentkách. Pro otevření kroužku pro danou úroveň bruslení je nutné, aby se přihlásilo minimálně 6 dětí. Cena kroužku je 4000 Kč /25 lekcí. Závazně se můžete hlásit do středy 27. 9. 2023, poté bude oznámeno, zda se daná úroveň bruslení otevře a bude se uskutečňovat. Teprve pak budete platit permanentky (na bankovní účet nebo v hotovosti na 1. lekci). Děkujeme za pochopení.

Bude-li v říjnu ještě počasí vhodné pro bruslení a bude-li z řad rodičů zájem o venkovní bruslení od pondělí do středy, uskutečníme výuku bruslení také v tyto dny dle uvedeného harmonogramu pro letní sezónu, zájem je nutné na hlásit osobně na výuce, telefonicky nebo e-mailem. Těšíme se na vás a vaše děti na bruslích!

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost