Úklid in-line stezky na Hejčínských loukách

Úklid in-line stezky na Hejčínských loukáchZa slunečného počasí jsme se v sobotu 28. dubna ráno vydali na Hejčínský in-line okruh, abychom jej zbavili nepořádku a mohli tak během in-line sezóny jezdit v příjemném a čistém prostředí. Během úklidové akce se nám podařilo vyčistit celý in-line okruh od pohozených předmětů. Šest pytlů na odpadky se postupně zaplnilo plechovkami, PET láhvemi, sklem, papírky, nedopalky a dalším odpadem, který neohleduplně vyprodukovali návštěvníci této stezky.

Dobrá věc se podařila a z dokončené práce jsme měli radost! Jsme přesvědčeni o tom, že každý bruslař by si měl in-line stezku chránit a starat se o ni. A to včetně pořádku na ní i kolem ní. Toto platí samozřejmě i v obecné rovině: Nechceme-li chodit mezi odpadky, měli bychom být ohleduplní ke svému okolí a uklízet po sobě. Věříme, že odpadků na olomouckých in-line stezkách bude ubývat a ohleduplných in-line bruslařů naopak přibývat.

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost