Kroužek in-line bruslení pro děti

Běžně do kroužku přijímáme děti od 4 let, záleží však na jejich fyzické zdatnosti, schopnosti udržet rovnováhu a pracovat v kolektivu (jedná se o skupinovou výuku). Sportovně nadané děti jsou schopné fungovat v kroužku i od 3 let (po domluvě rodičů se školou), některým to naopak může dělat problémy i v 6 letech. Podmínkou účasti dítěte v kroužku je, aby umělo samo stát na bruslích (myšleno: stojí a hned nespadne, stojí bez pomoci a přidržování).

Pro in-line kroužek platí, že pokud se děti neudrží samy na kolečkových bruslích, nemohou kroužek absolvovat. Výuka v kroužku probíhá ve skupině, a přestože se snažíme klientům vyjít co nejvíce vstříc, není v silách instruktorů věnovat se během kroužku dětem individuálně a na brusličkách je jednotlivě podpírat. Pokud tedy Vaše děti nestály nikdy na bruslích a neudržely by se na nich při prvním obutí, doporučujeme Vám domluvit se nejprve na individuální výuce, v níž se instruktor dítěti věnuje naplno a naučí ho mj. i bezpečný postoj. Poté je možné zapojit dítě do skupinové výuky (kroužek in-line bruslení).

Ano, můžete! Máme k dispozici půjčovnu in-line bruslí od velikosti EU 27 a chrániče a helmy od velikosti XS. Pokud si chcete výbavu půjčit, stačí toto vyplnit v on-line přihlášce na kroužek in-line bruslení a uvést požadované velikosti bruslí a chráničů. Nebudete-li si jistí, kontaktujte nás.

Nepříznivé podmínky pro výuku in-line bruslení jsou: Chladné počasí při teplotách nižších jak 10-12 °C (ložiska i kolečka trpí a hrozí riziko nachlazení dětí) a mokrý povrch, který je kluzký (hrozí riziko uklouznutí a pádu bruslaře). Pokud je splněna alespoň jedna z těchto podmínek, výuka bude zrušena. Informaci o zrušení výuky zveřejňujeme na našich webových stránkách a Facebooku zpravidla nejpozději 1 hodinu před začátkem výuky. Pokud nemáte možnost tuto informaci na uvedených stránkách zjistit, kontaktujte nás telefonicky, rádi vám informace podáme.

Příměstský tábor in-line bruslení pro děti

Ano, samozřejmě můžeme. Na svačiny i oběd jsme schopni zajistit bezlepkovou plnohodnotnou stravu. Je nutné nás o nutnosti bezlepkové stravy pro Vaše dítě informovat co nejdříve (nejlépe již v přihlášce). Za bezlepkovou stravu se z důvodu dražších surovin připlácí.

Vaše dítě bude na příměstský tábor řádně přihlášeno, jakmile vyplníte on-line přihlášku, uhradíte cenu tábora dle pokynů k platbě a platba za tábor bude připsána na bankovní účet školy.

Dítě je možné přehlásit na jiný termín pouze v případě, že je na požadovaném novém termínu volné místo. Je však nutné vzít v potaz, že žádost o změnu termínu již po uhrazení tábora je považováno jako storno původně nahlášeného termínu a bude tak postupováno dle storno podmínek, které v přihlášce potvrzujete. Pokud jste si nesjednali pojištění proti stornu a nechcete-li zbytečně přijít o finanční prostředky, doporučujeme Vám v takovém případě zajistit za nemocné dítě na původní termín náhradu.

Dítě je možné přehlásit na jiný termín pouze v případě, že je na požadovaném novém termínu volné místo. Je však nutné vzít v potaz, že žádost o změnu termínu již po uhrazení tábora je považováno jako storno původně nahlášeného termínu a bude tak postupováno dle storno podmínek, s nimiž jste v přihlášce souhlasili a potvrdili je.
Jsou dvě možnosti, jak můžete tuto záležitost vyřešit:
1.) Uhradíte storno poplatek dle storno podmínek a přihlásíte se na nově požadovaný termín.
nebo
2.) Zajistíte za sebe náhradu na původním termínu (vyrovnání si vyřídí rodiče mezi sebou) a bez storno poplatku se přihlásíte na nově požadovaný termín.

Ano, náš systém kontroluje každý den příchozí platby a pokud jste správně vyplnili platební údaje, automaticky je zpáruje a odešle Vám informační e-mail, že byl tábor v pořádku uhrazen. V případě, že platba nedorazí v termínu splatnosti, kontaktujeme poté rodiče s dotazem, zda mají o místo na táboře stále zájem. Pokud jste platbu odeslali a přesto Vám e-mail nedorazil, zkontrolujte si složku SPAM. Chcete-li platbu ověřit, můžete se nás samozřejmě dotázat telefonicky nebo e-mailem.

Ano, je to možné. Tuto informaci doplňte do poznámky v přihlášce, doplňte fakturační údaje, případně pošlete zvlášť e-mailem další informace (podklady) pro fakturaci. Upozornění: Při fakturaci na zaměstnavatele je fakturována cena táboru v plné výši (bez slev).

Víkendový seminář - kurz in-line bruslení

Ano, samozřejmě že můžete. Cena doplatku odpovídá ceně počtu hodin, které si chcete doplatit. Příklad: Zaplatil jste si 1 lekci = 350 Kč (platba předem), chcete si doplatit další 2 lekce, dle ceníku doplatíte 600 Kč (platba předem).

Ano, potřebujeme. Pokud se na víkendový seminář hlásíte např. 1 den před jeho konáním a provádíte platbu převodem na bankovní účet, platba se nestihne připsat na náš bankovní účet. V takovém případě vždy vyžadujeme potvrzení o provedené transakci před začátkem výuky (elektronicky e-mailem nebo osobně přinést na výuku).

Zrušení účasti na výuce nám mj. musíte oznámit především v písemné podobě e-mailem, uhrazené prostředky za výuku Vám vrátíme dle příslušných storno podmínek, které jste akceptovali při provedení přihlášky. Pokud jste v situaci, že nemáte nárok na vrácení účastnického poplatku, doporučujeme Vám, abyste za sebe poslali náhradníka.

Jistě sami uznáte, že pro pořádek se uhrazená platba předem vztahuje pouze k objednané výuce, na kterou jste provedli přihlášku, není proto možné jen tak za platbu vztahující se k určité zorganizované výuce čerpat jinou výuku. Proto si nejprve zkontrolujte, zda máte při stornování účasti právo na vrácení účastnického poplatku. Pokud jste v situaci, že nemáte nárok na vrácení účastnického poplatku, doporučujeme Vám, abyste za sebe poslali náhradníka. Nezapomeňte nám prosím zrušení účasti na výuce oznámit v písemné podobě e-mailem.

Trekové brusle od LENE

Trekové brusle od LENE
E-shop s trekovými bruslemi
www.trekove-brusle.cz

Štítky

půjčovna bruslí aerobik chrániče freestyle helma in-line in-line in-line bruslení in-line školka inline kolečkového kolečkového kroužek kurzy lekce naučte se bruslit odpolední pro děti správné bruslení tanec technika bruslení v olomouci v zimě výuka pro děti škola

Kontakt

Škola kolečkového bruslení LENE
LENEMgr. Lenka Coufalová Buchcárová,
majitelka školy
Telefon(+420) 725 591 084
E-mailbrusleni@lene.cz [napsat nyní]

Návštěvnost